Stok Kodu:  bene01

Cosmetic Kaş & Kirpik Serumu

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
390,00 TL (KDV Dahil)
Taksitli Fiyatı : 5xTaksit Bulunamadi
ad.
Sepete Ekle
Hacim:
30ml

GözAlıcı Güzellik, BenenkiCosmetic İle Başlar!

 

Kaşlarınızınve kirpiklerinizin muhteşem güzelliği, sizin benzersiz hikayenizi yansıtsın.BENENKİ'nin güzellik tanrıçası ile buluşun, doğanın özünden gelen bu eşsizgüzellik ritüelini keşfedin!

 

 

BENENKİ- Güzellik ve İhtişamın Tanrıçasıyla Buluşun!

 

Güzellik,mitolojideki kudretli tanrıçaların gücüyle birleşiyor! BENENKİ, Sümermitolojisindeki genç tanrıça ilhamıyla yepyeni bir serüvene hazır. Göz alıcıgüzellik ve etkileyici kaş-kirpik bakımı için tasarlanmış özel bir serumsunuyoruz.

 

İçerik:

 

·          RicinusCommunis Seed Oil (Hint Yağı):  Kirpik ve kaş köklerini besler, uzamasına katkı sağlar.

·          CorylusAvellana Seed Oil (Fındık Yağı):  Kirpiklere ve kaşlara yoğun nem sağlar, yumuşaklık kazandırır.

·          HydrogenatedJojoba Oil (Jojoba Yağı):  Kirpik ve kaştellerini güçlendirir, parlaklık katkısı sağlar.

·          HydrogenatedMacadamia Seed Oil (Macadamia Yağı):  Kirpik ve kaş köklerini besler, derinlemesine nemlendirme sağlar.

·          Sesamumİndicum Seed Oil (Susam Yağı):  Kirpik ve kaş tellerine parlaklık katar, güçlenmelerine yardımcı olur.

·          Nigella SativaSeed Oil (Çörekotu Yağı): Kirpik vekaşların doğal gücünü destekler, beslenmelerine katkı sağlar.

·          PrunusArmeniaca Kernel Oil (Kayısı Çekirdek Yağı):  Kirpik ve kaşlara esneklik kazandırır, sağlıklı uzamalarını destekler.

·          Vitis ViniferaSeed Oil (Üzüm Çekirdek Yağı):  Kirpik ve kaşlara derinlemesine bakım yapar, doğal bir parlaklık sağlar.

·          TriticumVulgare Germ Oil (Buğday Kepeği Yağı):  Kirpik ve kaş tellerini güçlendirir, onarım süreçlerini destekler.

·          TocopherylAcetate (E Vitamini):  Antioksidan özellikleri ile kirpikve kaşları korur, sağlıklı bir görünüm kazandırır.

 

 

 

 BENENKİKAŞ KİRPİK SERUMU 30ml Kullanımı Temizlenmiş kaş ve kirpiklerine birkaç damla uygulayınız. Hedeflenen bölgeye günde iki kez uygulayın. Uyarılar Haricen kullanılır. Göze temas ettirmeyiniz, Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Yutulması halinde doktorunuza başvurunuz. Çatlamış yada tahriş olmuş cilde ve göze yakın bölgelere uygulamayın. Uygulama öncesi bilek iç kısmında test ediniz. Yetişkinler içindir Muhafaza koşulları Güneş ışığından uzakta ,oda sıcaklığında kuru yerde ve ağzı kapalı olarak saklayınız. ısı ve nemde koruyunuz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor